Lennart Jirlow, Restauranginteriör med kock

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

200 000-250 000 SEK

LENNART JIRLOW
född 1936
Restauranginteriör med kock
Signerad L Jirlow, olja på duk, 81 x 100 cm

48

2018-06-05