Lena Cronqvist, Rida ranka

Lena Cronqvist, Rida ranka
Lena Cronqvist, Rida ranka
Lena Cronqvist, Rida ranka
Lena Cronqvist, Rida ranka
Lena Cronqvist, Rida ranka
Lena Cronqvist, Rida ranka

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

LENA CRONQVIST
född 1938
Rida ranka
Signerad och daterad Lena Cronqvist 1990. Tempera och olja på duk, 39 x 44 cm.

PROVENIENS
Galleri Lars Bohman

53

2018-06-05