Lars Lerin, Midnight Cowboy
2018-06-05
50
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 80 000-100 000 SEK |
LARS LERIN
född 1954
Midnight Cowboy
Signerad och daterad Lars Lerin 1999. Akvarell på papper, 57 x 76 cm.