Johan Ericson, Torget i Concarneau
2018-06-05
23
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 60 000-80 000 SEK |
JOHAN ERICSON
1849-1925
Torg i Concarneau
Signerad och daterad Joh. Ericson 82. Olja på duk, 58 x 91 cm.