Johan Ericson, Torget i Concarneau

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

JOHAN ERICSON
1849-1925
Torg i Concarneau
Signerad och daterad Joh. Ericson 82. Olja på duk, 58 x 91 cm.

23

2018-06-05