Hans Ole Brasen, Solen skinner i naboens gaard

Klubbat för:

Osåld

Schätzwert

60 000-80 000 SEK

Beschreibung

HANS OLE BRASEN
Danmark 1849-1930
Solen skinner i naboens gaard
Signerad och daterad H. Brasen 1902. Olja på duk, 85 x 92 cm.

26

2018-06-05