Hans Ole Brasen, Solen skinner i naboens gaard
2018-06-05
26
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 60 000-80 000 SEK |
HANS OLE BRASEN
Danmark 1849-1930
Solen skinner i naboens gaard
Signerad och daterad H. Brasen 1902. Olja på duk, 85 x 92 cm.