Klubbat för:
Osåld
Schätzwert
60 000-80 000 SEK
Beschreibung
HANS OLE BRASEN
Danmark 1849-1930
Solen skinner i naboens gaard
Signerad och daterad H. Brasen 1902. Olja på duk, 85 x 92 cm.
26
2018-06-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner