Giuseppe Recco, Stilleben med fiskar
2018-06-05
78
| Klubbat belopp | 390000 SEK |
| Utropspris | 125 000-150 000 SEK |
GIUSEPPE RECCO
Neapel, Italien 1634-1695 Alicante, Spanien
Stilleben med fiskar
Signerad nederst till vänster. Olja på duk, 101 x 76 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris