Giuseppe Recco, Stilleben med fiskar

Klubbat för:

390000 SEK

Utropspris

125 000-150 000 SEK

GIUSEPPE RECCO
Neapel, Italien 1634-1695 Alicante, Spanien
Stilleben med fiskar
Signerad nederst till vänster. Olja på duk, 101 x 76 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

78

2018-06-05