Einar Jolin, Slussen och Kornhamnstorg

Klubbat för:

42000 SEK

Arviointi

60 000-80 000 SEK

Kuvaus

EINAR JOLIN
1890-1976
Slussen och Kornhamnstorg
Signerad och daterad Jolin 1960. Olja på duk, 60 x 73 cm.

43

Päivämäärä:

2018-06-05