Einar Jolin, Slussen och Kornhamnstorg
Klubbat för:
42000 SEK
Arviointi
60 000-80 000 SEK
Kuvaus
EINAR JOLIN
1890-1976
Slussen och Kornhamnstorg
Signerad och daterad Jolin 1960. Olja på duk, 60 x 73 cm.
43
Päivämäärä:
2018-06-05