Bruno Liljefors, Vårgrönska

Bruno Liljefors, Vårgrönska
Bruno Liljefors, Vårgrönska
Bruno Liljefors, Vårgrönska
Bruno Liljefors, Vårgrönska
Bruno Liljefors, Vårgrönska
Bruno Liljefors, Vårgrönska
Bruno Liljefors, Vårgrönska
Bruno Liljefors, Vårgrönska

Klubbat för:

145000 SEK

Utropspris

125 000-150 000 SEK

BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Vårgrönska
Olja på duk, 105 x 70 cm

PROVENIENS
Enligt uppgift. Signe Liljefors, född Olofsson (konstnärens andra hustru)

16

2018-06-05