Bruno Liljefors, Räv i snölandskap

Klubbat för:

140000 SEK

Utropspris

200 000-300 000 SEK

BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Räv i snölandskap
Signerad och daterad Bruno Liljefors 1900. Olja på duk, 109 x 150 cm

15

2018-06-05