Klubbat för:
Osåld
200 000-250 000 SEK
BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Gäss
Signerad och daterad Bruno Liljefors 1922. Olja på duk, 70 x 100 cm.
PROVENIENS
Fritzes Kungliga Hovbokhandel, Stockholm
11
2018-06-05