Barbro Nilsson, "Tånga brun", matta, MMF

Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

100 000-125 000 SEK

BARBRO NILSSON, "Tånga brun", matta, Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1955, gobelängteknik, signerad AB MMF BN, 286 x 209 cm, fransarna med skador

4

2018-06-05