Veramin, semiantik 1930-tal

Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

VERAMIN, semiantik 1930-tal, mina khani-mönster, 332 x 204 cm, ställvis slitage

1267

2017-12-12