Tabriz, semiantik 1920-tal

Tabriz, semiantik 1920-tal
Tabriz, semiantik 1920-tal
Tabriz, semiantik 1920-tal
Tabriz, semiantik 1920-tal
Tabriz, semiantik 1920-tal
Tabriz, semiantik 1920-tal
Tabriz, semiantik 1920-tal
Tabriz, semiantik 1920-tal
Tabriz, semiantik 1920-tal
Tabriz, semiantik 1920-tal
Tabriz, semiantik 1920-tal
Tabriz, semiantik 1920-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

TABRIZ, semiantik 1920-tal, 387 x 295 cm, delvis slitage, smärre färgfällning

1262

2017-12-12