Prins Eugen, Pilar

Prins Eugen, Pilar
Prins Eugen, Pilar
Prins Eugen, Pilar
Prins Eugen, Pilar
Prins Eugen, Pilar
Prins Eugen, Pilar

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

Prins EUGEN
1865-1947
Pilar
Signerad och daterad på baksidan Pilar. Gråväder. 1928 Eugen. Olja på duk, 47 x 55 cm.
På baksidan dedikation: "Till Louise d. 13 Juli 1939 från Eugen"

2073

2017-12-13