Marcus Larson, Vy mot Kronborg slott, Helsingör

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

MARCUS LARSON
1825-1864
Vy mot Kronborg slott, Helsingör, i månsken
Signerad och daterad M Larsson pinxit 1849. Olja på duk, 36 x 48 cm.

2020

2017-12-13