Helmer Osslund, Vår i Norrland

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

HELMER OSSLUND
1866-1938
Vår i Norrland
Signerad Helmer Osslund. Olja på smörpapper fäst på pannå av papp, 28,5 x 33,5 cm.

2001

2017-12-13