Helmer Osslund, Indalsälven - Liden

Klubbat för:

120000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

HELMER OSSLUND
1866-1938
Indalsälven, Liden
Signerad Helmer Osslund. Olja på smörpapper fäst på pannå av papp, 27 x 34,5 cm.

2065

2017-12-13