Helene Schjerfbeck, Bilderboken

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

HELENE SCHJERFBECK
Finland 1862-1946
Bilderboken
Signerad H. Schjerfbeck, numrerad 83/90. Litografi, 41,8 x 56,8 cm.

PROVENIENS
Svenska Lifs konstförening, Stockholm

2189

2017-12-13