Edvard Bergh, Vallflicka med sin hjord

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

EDVARD BERGH
1828-1880
Vallflicka med sin hjord i skogsglänta
Signerad och daterad E. Bergh 1871. Olja på duk 140 x 101 cm.

2024

2017-12-13