Waldemar Tode, Utsikt över Algerbukten

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

WALDEMAR TODE
1859-1900
Utsikt över Algerbukten
Signerad och daterad W Todé Alger 1890. Olja på duk, 58,5 x 81 cm.

3046

2017-06-08