Romersk skola, 1600-tal, Babels torn

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

ROMERSK SKOLA
1600-tal
Babels torn
Olja på duk, 58 x 88 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

3142

2017-06-08