Paul Fischer, Blomstertorvet på Højbro Plads

Klubbat för:

90000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

PAUL FISCHER
Danmark 1860-1934
Blomstertorvet på Højbro Plads, København
Signerad Paul Fischer. Olja på pannå, 32 x 39 cm.

PROVENIENS
Åmells, Stockholm

3171

2017-06-08