Olof Hermelin, Tvätterskor på isen

Klubbat för:

55000 SEK

60 000-80 000 SEK

OLOF HERMELIN
1827-1913
Tvätterskor på isen
Signerad och daterad O. Hermelin 1884. Olja på duk, 33 x 55 cm.

3089

2017-06-08