Napoleone Nani, Mor och dotter
Klubbat för:
75000 SEK
Arviointi
60 000-80 000 SEK
Kuvaus
NAPOLEONE NANI
Venedig 1841-1899 Venedig
Mor och dotter
Signerad N. Nani. Olja på duk, 65 x 50 cm.
3168
Päivämäärä:
2017-06-08