Napoleone Nani, Mor och dotter

Klubbat för:

75000 SEK

Arviointi

60 000-80 000 SEK

Kuvaus

NAPOLEONE NANI
Venedig 1841-1899 Venedig
Mor och dotter
Signerad N. Nani. Olja på duk, 65 x 50 cm.

3168

Päivämäärä:

2017-06-08