Louis Sparre, Vy över Skeppsbron och Söders höjder

Klubbat för:

55000 SEK

20 000-25 000 SEK

LOUIS SPARRE
1863-1964
Vy över Skeppsbron och Söders höjder med Katarina kyrka i fonden
Signerad och daterad L Sparre 1915. Olja på duk, 65 x 80 cm.

3069

2017-06-08