Knut Ekwall, En sommardag i skärgården

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

KNUT EKWALL
1843-1912
En sommardag i skärgården
Monogramsignerad KE. Olja på duk, 43 x 61 cm.

3055

2017-06-08