James Wilson Carmichael, Hamnvy

Klubbat för:

50000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

JAMES WILSON CARMICHAEL
England 1800-1868
Hamnvy
Signerad och daterad J W Carmichael 1857. Olja på duk, 50 x 81 cm.

3197

2017-06-08