Isfahan semiantik, signerad Seirafian
Klubbat för:
60000 SEK
Arviointi
35 000-40 000 SEK
Kuvaus
ISFAHAN, semiantik ca 1940-50-talet, signerad Seirafian, 242 x 148 cm, skadade fransar, enstaka nya fransar, fläck
2202
Päivämäärä:
2017-06-07