Heriz, ca 1910-1925

Heriz, ca 1910-1925
Heriz, ca 1910-1925
Heriz, ca 1910-1925
Heriz, ca 1910-1925
Heriz, ca 1910-1925
Heriz, ca 1910-1925
Heriz, ca 1910-1925
Heriz, ca 1910-1925
Heriz, ca 1910-1925
Heriz, ca 1910-1925
Heriz, ca 1910-1925
Heriz, ca 1910-1925

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

HERIZ, ca 1910-1925, från byn Bilverdi, 350 x 274 cm, ställvis hårt slitage, något reducerade kortsidor

PROVENIENS
Inköpt hos JP Willborg, Stockholm 2004.

2197

2017-06-07