Frederik Collett, Hamnvy

Frederik Collett, Hamnvy
Frederik Collett, Hamnvy
Frederik Collett, Hamnvy
Frederik Collett, Hamnvy
Frederik Collett, Hamnvy
Frederik Collett, Hamnvy
Frederik Collett, Hamnvy
Frederik Collett, Hamnvy

Klubbat för:

47000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

FREDERIK COLLETT
Norge 1839-1914
Hamnvy
Signerad och daterad Collett 1866. Olja på duk, 80 x 135 cm.

PROVENIENS
Claestorp, Södermanland

3170

2017-06-08