Florentinsk skola, Allegori över skulpturkonsten

Klubbat för:

55000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

FLORENTINSK SKOLA
1600-tal
Allegori över skulpturkonsten
Olja på duk, 92 x 66 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

3141

2017-06-08