Veramin, semiantik 1930-tal

Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal
Veramin, semiantik 1930-tal

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

VERAMIN, semiantik 1930-tal, med Mina Khani-mönster, 335 x 216 cm, smärre lagning

1387

2016-06-07