Trågsoffa 1700-talets andra hälft

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

TRÅGSOFFA, rokoko, träskuren dekor, konturerad sarg med musslor och voluter, svängda ben, framtagen pärlgrå originalfärg, längd 236 cm, slitage, smärre skador och kompletteringar

1108

2016-06-07