Trädgårdsurnor England

Trädgårdsurnor England
Trädgårdsurnor England
Trädgårdsurnor England
Trädgårdsurnor England
Trädgårdsurnor England
Trädgårdsurnor England

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, två snarlika, England 1800-talets andra hälft, mediciform, gjutjärn, bemålade i sandstensimitation, gjutna postament i komposit med rusticerande dekor, höjd 90 cm, obetydliga nagg

1162

2016-06-07