Trädgårdsskulptur David efter Michelangelo

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, England 1900-talets början, David efter Michelangelo, postament, komposit, höjd 162 cm, slitage, smärre nagg

1182

2016-06-07