Trädgårdsdekorationer Italien
Klubbat för:
20000 SEK
Arviointi
20 000-25 000 SEK
Kuvaus
TRÄDGÅRDSDEKORATIONER, ett par, Italien omkring 1900, i form av ymnighetskorgar, terracotta, höjd 48 cm, slitage, smärre nagg, ena med spricka
1165
Päivämäärä:
2016-06-07