Trädgårdsdekorationer Italien

Trädgårdsdekorationer Italien
Trädgårdsdekorationer Italien
Trädgårdsdekorationer Italien
Trädgårdsdekorationer Italien
Trädgårdsdekorationer Italien
Trädgårdsdekorationer Italien
Trädgårdsdekorationer Italien
Trädgårdsdekorationer Italien

Klubbat för:

20000 SEK

Arviointi

20 000-25 000 SEK

Kuvaus

TRÄDGÅRDSDEKORATIONER, ett par, Italien omkring 1900, i form av ymnighetskorgar, terracotta, höjd 48 cm, slitage, smärre nagg, ena med spricka

1165

Päivämäärä:

2016-06-07