Klubbat för:
30000 SEK
30 000-40 000 SEK
SPANSK SKOLA
Kristus nedtagning från Korset
Olja på pannå med skuren förgylld ram, 60 x 42 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
2192
2016-06-08