Spansk skola, Kristus nedtagning från Korset

Klubbat för:

30000 SEK

30 000-40 000 SEK

SPANSK SKOLA
Kristus nedtagning från Korset
Olja på pannå med skuren förgylld ram, 60 x 42 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2192

2016-06-08