Sengustavianskt matbord

Sengustavianskt matbord
Sengustavianskt matbord
Sengustavianskt matbord
Sengustavianskt matbord
Sengustavianskt matbord
Sengustavianskt matbord
Sengustavianskt matbord
Sengustavianskt matbord

Klubbat för:

100000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

MATBORD, sengustavianskt stockholmsarbete, fanerat och delvis massiv mahogny, fem senare fanerade iläggsskivor, avsmalnande ben med hjultrissor i mässing, höjd 76, 124 x 125 cm, iläggsskivor vardera 60 cm, total längd 424 cm, renoverat, kompletterat

1043

2016-06-07