Pozzoserrato, hans krets, Venus av Urbino

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

POZZOSERRATO
hans krets, flamländsk skola, omkring 1580
Venus av Urbino
Olja på duk, 88 x 165 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2163

2016-06-08