Konstnär verksam i Umbrien eller provinsen Marche

Klubbat för:

85000 SEK

Utropspris

120 000-150 000 SEK

Konstnär verksam i Umbrien eller provinsen Marche omkring 1480
Josefs dröm, Abrahams offrar sin son Isak
Olja på pannå, ett par, 27,5 x 60,5 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2161

2016-06-08