Peruansk skola, Cusco Madonna

Peruansk skola, Cusco Madonna
Peruansk skola, Cusco Madonna
Peruansk skola, Cusco Madonna
Peruansk skola, Cusco Madonna
Peruansk skola, Cusco Madonna
Peruansk skola, Cusco Madonna

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PERUANSK SKOLA
1700-tal
Cusco Madonna
Olja på duk, 93,5 x 61,5 cm.

2201

2016-06-08