Paul Fischer, Vid Kristianiafjord

Klubbat för:

36000 SEK

35 000-40 000 SEK

PAUL FISCHER
Danmark 1860-1934
Vid Kristianiafjord
Signerad och daterad Paul Fischer 30/7-97. Olja på duk, 46,5 x 32,5 cm.

2251

2016-06-08