36000 SEK
35 000-40 000 SEK
PAUL FISCHERDanmark 1860-1934Vid KristianiafjordSignerad och daterad Paul Fischer 30/7-97. Olja på duk, 46,5 x 32,5 cm.
2251
2016-06-08