Mihály von Munkácsy, Pojke med leopardskinn

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

MIHÁLY VON MUNKÁCSY
Ungern 1844-1900
Pojke med leopardskinn
Signerad Munkácsy. Olja på duk, 45,5 x 36,5 cm.

2236

2016-06-08