Michele Tosini, tillskriven, Madonnan och barnet

Klubbat för:

60000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

MICHELE TOSINI kallad RIDOLFO DA GHIRLANDAIO
Italien 1503-1577, tillskriven
Madonnan och barnet
Olja på pannå, 81 x 56 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2160

2016-06-08