Lucas Gassel, hans krets, Golgata

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

LUCAS GASSEL
hans krets, omkring 1580-1600
Golgata
Olja på pannå, 31 x 41,5 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ellen Rasch Lindqvist

2200

2016-06-08