Johannes Lingelbach, Figurscen från Rom

Klubbat för:

80000 SEK

Utropspris

100 000-150 000 SEK

JOHANNES LINGELBACH
Tyskland/Holland 1622-1674
Figurscen från Rom
Signerad J Lingelbach f. Olja på koppar, 53,5 x 43 cm.

2196

2016-06-08