Jean Ducayer, hans krets, Porträtt av kvinna

Klubbat för:

36000 SEK

25 000-30 000 SEK

JEAN DUCAYER
hans krets, fransk skola, 1600-tal
Porträtt av kvinna
Olja på pannå, 34 x 36 cm.
På baksidan lacksigill och handskriven text.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

2216

2016-06-08