Klubbat för:
36000 SEK
25 000-30 000 SEK
JEAN DUCAYER
hans krets, fransk skola, 1600-tal
Porträtt av kvinna
Olja på pannå, 34 x 36 cm.
På baksidan lacksigill och handskriven text.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
2216
2016-06-08