J.Van Cleve, hans krets, Sankt Hieronymus

Klubbat för:

28000 SEK

40 000-50 000 SEK

J. VAN CLEVE
hans krets, Flamländsk skola, omkring 1600
Sankt Hieronymus i hans studio
Olja på pannå, parketterad, 74 x 106 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2186

2016-06-08