Hugo Charlemont, I blomsterträdgården

Klubbat för:

140000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

HUGO CHARLEMONT
Österrike 1850-1939
I blomsterträdgården
Signerad Hugo Charlemont. Olja på duk, 56 x 69,5 cm.

2238

2016-06-08