Hieronymus van der Mij, tillskriven, Porträtt

Klubbat för:

90000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

HIERONYMUS VAN DER MIJ
Holland 1687-1761, tillskriven
Porträtt
Olja på pannå, 74 x 58 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Ermanno Lucinis samling

2168

2016-06-08